Poznajcie nas bliżej - Płytki Pro

Posted in: Sample Category

Płytki Pro to firma, która powstała z inicjatywy dwóch ludzi z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży wnętrzarskiej.

  • Czym się zajmujemy?

Sprowadzamy płytki, oświetlenie, ceramike łazienkową, armature i wiele innych przede wszystkim z Włoch oraz Hiszpanii. Posiadamy w swojej ofercie płytki ceramiczne od takich producentów jak Living Ceramics, Sant' Agostino, Refin, Cerdomus, Dom Ceramiche, 41zero42, Fioranese, Kronos i wiele innych, mamy dostęp do ponad 200 producentów płytek, więc jeśli nie mamy w ofercie tego, czego szukasz - skontaktuj się z nami poprzez formularz, e-mail, telefon - jakkolwiek - przygotujemy Ci najlepszą możliwą ofertę :) 

Proponujemy Wam również doskonałe oświetlenie czołowych producentów takich jak Wever & Ducre, Mistic Lighting, AQForm czy Wastberg.

Meble to dla nas również żaden problem! Oferujemy wygodne, funkcjonalne i etetyczne meble do każdych wnętrz z oferty producentów takich jak Absynth czy TON.

Ceramika łazienkowa, armatura, wanny, kabiny prysznicowe od czołowych producentów jak Alice Ceramica, Radaway, Ravon, Tres, Novelliniczy Bruma, Paffoni i wiele więcej. 

Z nami wykończysz całe mieszkanie w niesamowitym stylu.

  • Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim my to naprawdę lubimy - światowej klasy design, którym możemy zaszczepiać. Uwielbiamy dobrą atmosferę, więc naszych klientów traktujemy tak, aby współpraca była czystą przyjemnością. Nie oszukujemy, więc nie wprowadzamy fikcyjnych nazw produktów (co czasem konkurencja ma w zwyczaju). Mamy w ofercie te produkty, które faktycznie nam się podobają, staramy się doradzić to co faktycznie będzie pasować, nie to co się opłaca. Design, nieoczywiste rozwiązania i przede wsztstkim zadowolony klient - to są nasze priorytety.

Zostaw komentarz

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze